VEDAT MİLOR BÜYÜLÜSOFRA’YI ARIYOR

 

Büyülübağ Şarapları’ nın düzenlediği yarışmayı kazanan 5 kişi, yanında getirecekleri bir misafirleri ile 12 Kasım Pazartesi akşamı Vedat Milor ve Alp Törüner’in sofrasına konuk oluyor.

Devamı >

 


Büyülübağ 21-23 Mart 2010 tarihleri arasında Prowein Uluslararası Şarap ve Alkollü İçecekler Fuarı'nda...

 

 

www.prowein.com

Dünyanın en büyük uluslararası şarap ve alkollü içecekler fuarı olan Prowein 2010 yine Düsseldorf'da, 21-23 Mart tarihleri arasında düzenleniyor. 2009'da 45 ülkeden 3177 firmanın katıldığı fuarda, Büyülübağ bu yıl 3.salon G07 numaralı standda yeni rekoltelerini dünya profesyonellerinin beğenisine sunacak.


Büyülübağ Şarapları Metro Grosmarket Raflarında...


İstanbul'da seçkin otel, restaurant ve şarap butiklerinde şarap severlerin beğenisine sunulmakta olan Büyülübağ şarapları Mart ayından itibaren Metro Grosmarket raflarında...


Wine İstanbul Fuar'ındaydık...


Büyülübağ, 18-21 Ocak tarihleri arasında Yeşilköy'de Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Wine İstanbul 2007 fuarındaydı. Dört gün süren fuar boyunca şarap meraklıları Büyülübağ'ı ve şaraplarını tanıma fırsatı buldu.


Türkiye'nin İlk ve Tek Yerçekimine Uyumlu Şaraphanesi...


Ekim 2006'da uluslararası kalitede dört ürünle şarap pazarında görücüye çıkan Büyülübağ Bağcılık Şarapçılık, Avşa Adası'nda bulunan Türkiye'nin ilk ve tek yerçekimine uygun akışlı şaraphanesinde hem üretim teknikleri açısından hem de teknolojisi bakımından Türkiye'de birçok ilke imza atıyor...